وبلاگ مایکروسافت
نقد و بررسی بازی و نرم افزار

نقد و بررسی بازی Terminator: Resistance

برای سفارش و خرید این محصول به لینک روبرو مراجعه کنید : https://b2n.ir/789651

ازی Terminator: Resistance مانند گذشته با ماشینهای مرگبار ، یک بازی خارج از وقت است ، فقط این است که از گذشته ارسال شده است تا دشمنان را در آینده نابود کند.

Terminator: Resistance ممکن است در آخرین بازی ساخته شده از Unreal Engine باشد. این بدان معنا نیست که در بعضی مواقع به نظر نمی رسد کاملاً مبهم باشد – مطمئناً در صحنه های مختلف جزئیات کافی وجود دارد اما این پالت رنگی خاکستری و قهوه ای تیراندازهای نسل گذشته را به خود اختصاص می دهد.

در گیم پلی بازی Terminator: Resistance به نظر می رسد شخصیت شما به جای پیاده روی در محیط شناور می شوید ، بدون هیچ اشاره ای به چرخش حرکت ما انتظار داریم از یک تیرانداز ریز و درشت و حرکات با سرعت بالایی انتظار داشته باشد.

هرچند که صدای بازی Terminator: Resistance یک نکته برجسته و برجسته است. از موسیقی متن فیلم جوی که از نمادهای Staccato نمادین با موضوع اصلی فیلم گرفته است تا اجرای صدای نسبتاً خوبی که ارائه شده است ، در نت های مناسب قرار می گیرد. ممکن است آنها خیلی شبیه به انسانهای واقعی نباشند ، اما حداقل مانند آنها مناسب عمل می کنند.

در بازی Terminator: Resistance شما در نقش جکوب ریورز ، عضو مقاومت مقاومت بازی می کنید که به رغم اینکه توسط ماشینهایی احداث شده است که اصولاً برای کشتن او احاطه شده اند نمی میرد. با فرار از خط نابودی ، شما با یک گروه کوچک از بازماندگان ، گروهی می کنید و تنها هدف ادامه حیات را دارد.

در بازی Terminator: Resistance روایت بزرگی وجود ندارد و گذشته از برخی از داستانهای شخصی شخصیت ها ، چیزهای کمی وجود دارد که بتوانید با احساسات درگیر شوید. گروه آخرالزمانی شما احتمالاً جالب ترین چیز در اینجا هستند و گزینه های مکالمه ای وجود دارد که به شما امکان می دهد وارد گفتگو با آنها شوید.

در گیم پلی بازی Terminator: Resistance در اطراف مناظر آخرالزمانی به اندازه کافی واقع بینانه احساس می کند تا زمانی که شما به خطر بالقوه ای که در آن هستید بخرید. آنها در ابتدا همان اندازه که بنظر می رسند وحشتناک هستند ، اما عمل مخفی کاری زودگذر به زودی اثبات می شود که مانند سایر قسمت های بازی قدم می گذارند.

در گیم پلی بازی Terminator: Resistance نواری در بالای صفحه به شما می گوید اگر دشمنان با هدف ترویج بازی خیرخواهانه شناسایی شده اید ، از طرف دشمنان شناسایی شده اید ، اما تمام آنچه که انجام می شود این است که به شما بگویم که یک دشمن در جایی در این نزدیکی هست ، بیشتر بازی فضای او را سرقت می کند. تقریباً مانند بقیه بازی ها ، هیچ کجا نزدیک به اندازه هوشمندانه ای که انتظار دارید باشد نیست.

در بازی Terminator: Resistance در حالی که خود ترمیناتورها بسیار کشنده هستند ، می توانید با ایجاد نگرانی کمی از نوار سلامتی خود ، از ویژگی تنظیم استفاده کنید. تنها محدودیت واقعی شما به مهمات تبدیل می شود ، اما اگر به اطراف اکتشاف می کنید ، می توانید مقدار زیادی موارد را در تمام مراحل پیدا کنید ، یا می توانید هر ربات خراب شده را تقریباً غارت کنید.

در بازی Terminator: Resistance همچنین یک یا دو ایده مبهم وجود دارد ، مانند توانایی ارتقاء تفنگ خود با تراشه های ساخته شده از آیتم های Skynet است. همچنین می توانید یک برجک یا دو نفر را هک کنید تا در آتش سوزی به شما کمک کنند و یک بازی کوچک وجود دارد که به شما اجازه دهد این کار را انجام دهید.

به طور کلی هیچ نکته قابل توجهی در مورد بازی Terminator: Resistance وجود ندارد از جمله مقاومت خارج از تلاشهای خود برای ایجاد روابط بین بازیکن و NPC ، اما ماهیت ساده گرایانه آن بدان معنی است که می توانیم عقب بنشینیم و به سادگی از طریق موج بعد از Terminators با روشی نسبتاً رضایت بخش آنها را از بین ببریم.

بازی Terminator: Resistance از نظر گرافیکی ، به لطف یک پالت رنگی فوق العاده کسل کننده که می تواند جهان را با دریای عذاب و غم و اندوه ، جهان را نقاشی کند ، نمیتواند یک شمع را به عناوین دیگر ۲۰۱۹ نگه دارد. بعضی از مدل های شخصیت بهتر از بقیه به نظر می رسند ، اما مطمئناً خیلی عالی نیست.

در طول داستان بازی Terminator: Resistance شما توسط یک نفوذگر شکار می شوید موج جدیدی از ماشینهای شبیه انسان که برای کشتن کسانی که برای خاتمه مشخص شده اند ، شکار می شوند که در یک مبارزات رئیس جمهور کاملاً ناخوشایند به اوج می رسد. چیزهایی که احساس می کردند در حال بسته شدن هستند ، فقط برای بازی ادامه می یابد تا ۳ ساعت دیگر به بالای ۱۰ سال گذشته می گذرد.

از نظر فنی بازی Terminator: Resistance کاملاً قدیمی است. تصاویر اولیه با کیفیت کمی هستند و مدل های اولیه و انیمیشن در بالای سبک هنری شسته شده قرار دارند. مناطق بازی پر از شخصیت است اما به طور کلی آنها در انتظار هستند تا شما بتوانید با آنها تعامل داشته باشید. زمان بارگیری طولانی است و کمی از ایرادات فنی رنج می برد.

بازی Terminator: Resistance علیرغم احساس ناآرامی در یکی از مناطق بسیار کلیدی ، می تواند حالت کمپین را تقریباً به اندازه کافی شایسته ارائه دهد. تلاش های این کشور برای افزایش اهمیت روابط و تعامل بسیار طولانی می تواند به تجربه متفاوت بپردازد ، اما به دلیل کمبودهای فنی ، این دیدگاه کاملاً محقق نشده است. این بازی جذاب و سرگرم کننده را به دوستداران و طرفداران بازی های سبک اکشن و تیراندازی پیشنهاد می کنیم.

برای سفارش و خرید این محصول به لینک روبرو مراجعه کنید : https://b2n.ir/789651

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.