وبلاگ مایکروسافت
نقد و بررسی بازی و نرم افزار

آموزش ترفند برنامه اینستاگرام

اینستاگرام در ماه سپتامبر سال ۲۰۱۶ قابلیت جدیدی را به اپلیکیشن خود اضافه کرد که به آن فیلترینگ اتوماتیک کلمات در کامنت کاربران گفته می‌شود. با استفاده از این قابلیت، کاربر می‌تواند نسبت به فیلتر کردن کلمات خاص به‌کاررفته شده در کامنت کاربران اینستاگرام وارد عمل شود.

این عمل با تعیین کلمه یا کلمات مد نظر از سوی کاربر صورت می‌پذیرد و پروسه فیلترینگ به طور اتوماتیک توسط اینستاگرام انجام خواهد شد. به عنوان مثال تصور کنید که پستی را در اینستاگرام ارسال می‌کنید و قصد دارید که کلمه “زشت” را در کامنت‌های این پست فیلتر کنید.

با استفاده از قابلیت فیلتر کردن کلمات در کامنت اینستاگرام می‌توانید کلمه “زشت” را به لیست کامنت‌های بلاک شده پست منتقل نمایید و به این صورت هر زمان که در کامنتی کلمه “زشت” به کار برده شود، به طور اتوماتیک فیلتر خواهد شد.

اما چگونه می‌توانیم از قابلیت فیلتر کردن کلمات در کامنت اینستاگرام استفاده کنیم؟ به بیان دیگر چگونه می‌توانیم کلماتی که قصد داریم از بخش کامنت‌ها فیلتر شوند را برای پست‌های اینستاگرام خود تعیین کنیم؟ در این مقاله ما به آموزش دقیق نحوه انجام این عمل و شیوه استفاده از قابلیت فیلتر کردن کلمات در کامنت اینستاگرام می‌پردازیم. 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.