وبلاگ مایکروسافت
نقد و بررسی بازی و نرم افزار
مرور

ویدئو

نقد و بررسی بازی Shadow of Tomb Rider

مقبره‌های متعدد و نقاط مخفی بازی جذابیت گشت و گذار را چند برابر می‌کنند. همانطور که کمی بالاتر نیز گفتیم، معماهای جذاب Shadow of the Tomb Raider از نقاط قوت بازی به شمار می‌روند. خب طبیعتا بسیاری از این معماها را در مقبره‌ها خواهید یافت.…

نقد و بررسی بازی Dishonored

«سرافکنده» حدود سه سال پیش خیلی‌ها را با ورودِ غیرمنتظره‌اش، شگفت‌زده و خوشحال کرد. در زمانی که تجربه‌های تک‌نفره‌ی عمیق و جذاب اندک هستند، مفهوم سپردنِ انتخاب نوع پیشروی به بازی‌کننده اکثر اوقات شعاری بیش نیست، ساخت گیم‌پلی‌ منسجمی از…

نقد و بررسی بازی Wolfenstein II The New Colossus

داستان بازی درست از جایی آغاز می شود که Wolfenstein: The New Order به پایان رسید. ویلیام جی. بلازکوویچ به خاطر زخم های عمیقش، با مرگ فاصله ای نداشت و در حالی که برای ۵ ماه در کما بوده،

نقد و بررسی بازی Rise of the Tomb Raider

هنگام شروع بازی، نخستین نکته‌ای که متوجه می‌شوید گرافیک و محیط چشم نواز بازی است. Rise of the Tomb Raider زیباست و شما در هر دقیقه از بازی، هنگامی که در مقبره‌ها هستید یا بر فراز کوهید متوجه آن می‌شوید.

نقد و بررسی بازی Assassins Creed Revelations

هنگامی که جید ریموند برای اولین بار از عنوان جدیدی با نام Assassin’s Creed رونمایی کرد شاید به ذهن هیچ کس خطور هم نمی کرد که روزی این عنوان به یکی از بزرگ ترین فرانچایز های دنیای بازی های رایانه ای تبدیل گردد .

نقد و بررسی بازی Assassin’s Creed : Brotherhood

اساسینز کرید یکی از محصولات جدید و جذاب یوبی سافت در چند سال اخیر به شمار می رود که توانسته طرفداران زیادی را برای خود دست و پا کند و تاکنون دو نسخه اصلی از این سری وارد بازار شده که فروش و نمرات قابل قبولی نیز در بر داشته است.

نقد و بررسی بازی Batman Arkham City

در دنیای داستان های مصور و قهرمانانه، همواره داستان ها حول محور یک قهرمان، یک دشمن و یک شهر می چرخد. بر کسی پوشیده نیست که دنیای قهرمانان کمیک های «مارول» (Marvel) و «دی سی» (DC) از معروف ترین کمیک های دنیا تا بدین روز به شمار می آیند.

نقد و بررسی بازی Darksiders

شخصیت اصلی این داستان خود War و ” جنگ ” است.یکی از چهار سوار آخر الزمان که در افسانه ها مسئولیت گرفتن صلح از زمین را بر عهده دارد.

نقد و بررسی بازی Project CARS 2

نسخه اول از مجموعه Project Cars شاید عناوین بی نقص نبود ولی بدون شک در دنیایی که عناوین سطح اول این سبک به دیگر بازی های جدید امکان عرض اندام نمی دادند، توانست شگفتی بیافریند.